Ограничен број возила
V90CC D5 AWD AUT INSCRIPTION

4 цилиндри, 1969 cm3, 173 kW / 235 KS

Нова цена: 91.945
Специјална цена: 74.990
 
Боја: Сина “Mussel”
CON: 7110838

Дополнителна опрема вклучена во цената: Сензори за паркирање напред, Камера назад, Миење на предни фарови под притисок, Автоматска регулација на долги светла, Светла со следење на свиоците, Корнер светл, Греење на предни седишта, Греење на млазниците на предните бришачи, Автоматска покривка на багажникот, Електрично отворање на багажникот, Заштитна мрежа и торба во багажникот, 12V приклучок во багажникот, Електрично склопливи наслони за седење и наслони за глава позади, Keyless отклучување/заклучување на вратите, 4 зонски автоматски клима уред, Дополнително затемнети стакла позади, Резервно тркало, BLIS-Систем за мртов агол, Греење на управувачот, Греење на преден ветробран, Harman/Kardon Premium Sound, Металик боја

Известување

ехнологијата на 'Cookies' ни овозможува да ви обезбедиме најдобро доживување на нашата страница. Ве молиме да обележите дали се сложувате со користењето на оваа технологија. Прочитајте повеќе.

Се согласувам